ue
0 20.09.2020 19:21:50

VROČA KRI! Prepir Roberta BERIĆA S SOIGRALCEM, kdo bo izvedel 11-metrovko! Nato je sledilo TOLE! (video)

Robert Berić je s svojim moštvom doživel visok poraz.

Chicago je na gostovanju pri Orlandu izgubil z 1:4. Prav Slovenec je bil strelec edinega zadetka za goste v 48. minuti, ko je zadel iz enajstmetrovke.

To je bila druga najstrožja kazen, dosojena v korist Chicaga, prvič je sodnik na belo točko pokazal že v prvem polčasu. In takrat je prišlo do nenavadne situacije, v kateri je bil udeležen tudi Berić.

Slovenski napadalec je namreč tudi v 35. minuti želel biti tisti, ki bo izvajal enajstmetrovko, a tega ni mogel. Zakaj? Ker mu ni dovolil soigralec. Alvaro Medran. Španec je enostavno vzel žogo in se ni oziral na Berića. Ta je protestiral, na vsak način hotel ob streljati, se postavil pred žogo v smeri gola, toda Alvaro ga je preprosto ignoriral.

Vse skupaj je trajalo kar nekaj časa, vmešal se je tudi kapetan Francisco Calvo, ki je Beriću prigovarjal, naj se umakne, Slovenec je na koncu to tudi storil. Španec je nato vendarle izvedel enajstmetrovko in jo zgrešil, oziroma, njegov strel je domači vratar ubranil. Lahko si mislimo, kaj si je takrat mislil Berić, ki je svoj pogled usmeril proti klopi, kot bi želel trenerju sporočiti, če je zdaj zadovoljen.