04.05.2019 08:44:33

Cristiano ODREŠITELJ! Portugalec LASTNOROČNO poskrbel, da italijanski PRVAK nadaljuje TA IZREDEN NIZ! (video)

V serie A je bila prva tekma 35. kroga na sporedu že v petek zvečer.

Ta edini dvoboj sta odigrala mestna rivala, Juventus in Torino, ki sta poskrbela za odličen obračun, ki se je končal z remijem z 1:1.

A dolgo časa je bilo videti, da bo Torino prišel do zmage, s katero bi gostje prvič po letu 1995 slavili zmago na stadionu stare dame; to je Torinu omenjenega leta uspelo še na starem igrišču Stadio delle Alpi. Saša Lukić je bil sicer tisti, ki je goste že v 18. minuti popeljal v vodstvo, toda Torino ni zdržal, italijanski prvak, ki se ni ravno izkazal, je na koncu iztržil remi, seveda pa je tega Juventusu zagotovil kdo drug kot Cristiano Ronaldo, ki je v 80. minuti zadel z glavo in poskrbel, da Torino velikega rivala na domačih tleh ni spravil na kolena.