Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

1 17.04.2018 11:33:39

Ste videli, kako se je 'MESAR' OLIVER VRNIL na igrišče? Ne boste verjeli svojim očem ... (video)

Michael Oliver je že pet dni po madridski tekmi Real - Juventus vrnil na delovno mesto.

Sodnik, ki je v 93. minuti dosodil zloglasno enajstmetrovko za Real in ga tako odpeljal v polfinale, je v ponedeljek zvečer sodil tekmo West Ham - Stoke City, ki je bila izjemno pomembna v boju za izpad. Verjeli ali ne, 'mesar', kot so ga poimenovali v Italiji (marsikje drugod seveda menijo, da je tisto 11-metrovko dosodil upravičeno), se je ponovno znašel v središču viharja, saj je njegova zasedba na poti do končnih 1:1 West Hamu razveljavila dva zadetka.

Prvega povsem upravičeno, kajti Marko Arnautović je bil ob strelu z glavo nedvomno v nedovoljenem položaju. No, drugače pa je bilo v 67. minuti, ko je pri izidu 0:0 žoga končala v mreži, Oliver pa je ob srdu domače ekipe ocenil, da je Arnautović v nedovoljenem položaju vplival na vratarjev pogled. Nekaj minut pozneje je Peter Crouch povedel v vodstvo Stoke, West Ham pa je tik pred koncem srečanja vendarle izenačil in prišel do točke.

Nekaj boste videli v spodnjem posnetku, sestavljenem iz precej nazornih fotografij in razlage.