liz
liz
30.01.2016 17:26:18

Messi je imel veliko srečo (video)

Čeprav je v debiju španskega prvenstva madridski Atletico proti Barceloni prek Kokeja povedel že v deseti minuti, so Katalonci izid do konca prvega polčasa obrnili v svoj prid.

Na odmor so šli z vodstvom 2:1, medtem ko so se gostje proti slačilnici odpravili s samo desetimi možmi. Nekaj trenutkov pred zadnjim sodnikovim žvižgom v prvi polovici tekme je igrišče predčasno zapustil Filipe Luis.

Branilec Atletica je prejel neposredni rdeči karton, potem ko je brutalno - s podplatom - startal na Lionela Messija. Argentinec na srečo po tem res grobem prekršku ni utrpel poškodbe in je lahko svojim soigralcem še naprej pomagal pri lovu na tri točke.

Filipe Luis bi že pred to neumnostjo enkrat lahko prejel rumeni karton, a mu je sodnik takrat pogledal skozi prste.