23.01.2016 16:57:36

Igralci Kloppu zlomili očala med divjim slavjem (video)

Liverpool je na otvoritveni tekmi kroga v angleški premier ligi prišel do nore zmage 5:4, pri tem pa so jo skupila očala trenerja Jürgena Kloppa.

Na resnično neverjetni tekmi je Liverpool v sodniški podaljšek vstopil z vodstvom 4:3, toda domači Norwich je pritiskal, v 92. minuti dosegel zadetek in zdelo se je, da se bo končalo z delitvijo točk ob zelo redkem izidu 4:4. Toda, Liverpool še ni rekel zadnje besede, predvsem je ni rekel njegov nogometaš Adam Lallana

Rdeči so še enkrat pritisnili, v nov zadetek so verjeli tudi njihovi navijači in Lallana ga je v 95. minuti dejansko dosegel. Z njim je postavil končni izid 5:4, verjetno pa si lahko predstavljate, kakšno veselje je ta gol sprožil. Če si ne morete predstavljati, pa vam bosta pomagala spodnja posnetka

V divjem stiskanju, prerivanju in prevračanju so igralci trenerja Kloppa prevračali do te mere, da so mu z obraza zbili in nato tudi zlomili očala. Glavni krivec naj bi bil Christian Benteke, poškodba menda zelo dragih očal pa je nepopravljiva. Klopp je obveznosti po tekmi moral opraviti brez njih, zdaj pa bo kupil nova. Kar z njegovo plačo seveda ne bo tako težko.