30.07.2014 22:35:04

Bezjak in Kampl videla rumeno

Pop TV

Odigrane so bile prve tekme 3. kroga kvalifikacij za ligo prvakov.

Slovenci imamo poleg Maribora v ognju še sedem želez. Kevin Kampl je s soigralci gostoval v Bakuju, kjer se je avstrijski prvak Salzburg pomeril z azerbajdžanskim prvakom Qarabagom. Slovenski reprezentant je odigral celo tekmo, a tudi on ni mogel preprečiti poraza Rdečih bikov, Azerbajdžanci so slavili z 2:1. Zanimivo je, da so domačini dvoboj končali s samo devetimi igralci na igrišču, gostje pa z desetimi

AEL iz Limasola, katerega barve brani Nejc Potokar, je na svojem igrišču z 1:0 odpravil ruski Zenit. Slovenca ni bilo v postavi ciprske ekipe.

Ludogorec in Partizan sta se v Bolgariji razšla brez zadetkov. Roman Bezjak je za zelene odigral celo tekmo in v 78. minuti prejel rumen karton, medtem ko je branilec črno-belih Branko Ilić dvoboj spremljal s klopi.

Belgijski prvak Standard iz Liegea se je s Panathinaikosom razšel brez zadetkov, Martin Milec (Standard) je v igro vstopil v 88. minuti.

Rene Mihelič in Dalibor Volaš sta že včeraj z Debrecenom gostila beloruski BATE Borisov. Madžari so slavili z 1:0. Mihelič je moral zaradi poškodbe igro zapustiti že v 32. minuti, Volaš pa je igral do 62.minute.

IZIDI PRVIH TEKEM 3. KROGA KVALIFIKACIJ ZA LIGO PRVAKOV

SPARTA PRAGA – MALMÖ 4:2 (1:2)
0:1 Forsberg (17), 1:1 Lafata (22), 1:2 Kiese Thelin (27), 2:2 Lafata (51), 3:2 Kovač (52), 4:2 Lafata (70)

SLOVAN BRATISLAVA – ŠERIF 2:1 (1:0)
1:0 Zofcak (42), 1:1 Ricardinho (74), 2:1 Meszaros (85)

DEBRECEN – BATE BORISOV 1:0 (0:0)
1:0 Sidibe (56, 11-m)
Rene Mihelič in Dalibor Volaš sta tekmo začela v udarni enajsterici domačega moštva. Mihelič je zaradi poškodbe igro zapustil že v 32. minuti, Volaš pa pol ure pozneje.

AKTOBE – STEAUA 2:2 (0:1)
0:1 Keserü (44), 1:1 Korobkin (58), 1:2 Prepelita (79), 2:2 Arzumanjan (88)

QARABAG – SALZBURG 2:1 (1:0)
1:0 Dias (2), 1:1 Leitgeb (77), 2:1 Reynaldo (88)
Kevin Kampl
je za goste odigral vseh devetdeset minut, v statistiko pa se je vpisal z rumenim kartonom.

HJK HELSINKI – APOEL 2:2 (2:0)
1:0 Savage (11), 2:0 Savage (45+1, 11-m), 2:1 De Vincenti (71), 2:2 Sheridan (74)

STANDARD LIEGE – PANATHINAIKOS 0:0
Martin Milec je dvoboj začel na klopi domačega moštva in v igro vstopil v 88. minuti.

FEYENOORD – BEŠIKTAŠ 1:2 (0:1)
0:1 Pektemek (13), 0:2 Koyunlu (71), 1:2 Te Vrede (90+5, 11-m)

LUDOGOREC – PARTIZAN 0:0
Roman Bezjak
(Ludogorec) je odigral celo tekmo (v 78. minuti je prejel rumeni karton), medtem ko je Branko Ilić na Partizanovi klopi zaman čakal na svojo priložnost.

AALBORG – DINAMO ZAGREB 0:1 (0:0)
0:1 Brozović (49)

MARIBOR – MACCABI TEL AVIV 1:0 (1:0)
1:0 Bohar (90+5)

LEGIA – CELTIC 4:1 (2:1)
0:1 McGregor (8), 1:1 Radović (10), 2:1 Radović (36), 3:1 Žyro (84), 4:1 Kosecki (90+1)
Kot zanimivost lahko omenimo, da je kapetan Legie Ivica Vrdoljak zapravil dve enajstmetrovki, prvo v 59. in drugo v 87. minuti.