»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 19.05.2022 05:27:47

Ojoj! Dallas na prvi tekmi doživel res hud poraz, kje je bil Dončić? (video)

profimedia
Dallas Mavericksi so na prvi tekmi konferenčnega finala doživeli res hud poraz proti Golden State Warriorsem, končni rezultat je bil 112:87.

Ob polčasu so se košarkarji Dallasa še držali na dokaj vzdržni razdalji, ko jih je z 18 točkami vodil Luka Dončić, toda problem je nastal v nadaljevanju, ko so se Warriorsi povsem odlepili in tekmo mirno pripeljali do konca. Prav neverjetno je, da je Luka tekmo zaključil z 20 točkami, torej je v drugem polčasu dosegel le dve, njegov met iz igre je bil na koncu zgolj 33 odstoten, ob tem pa je imel še sedem izgubljenih žog. Zagotovo bo to ena izmed tekem, ki jih bo Dončić čim raje pozabil. Pri Mavericksih je poleg slovenskega čarobnega dečka največ pokazal Spencer Dinwiddie, ki je končal pri 17 točkah. Golden State je z 21 točkami vodil Steph Curry, 19 sta jih dodala Wiggins in Poole.

Naslednja tekma bo v noči iz petka na soboto ob 3.00 prav tako v San Franciscu, kjer bo Dallas moral pokazati povsem drug obraz, če si želi priti do zmage in napredovanja v finale. Upanje daje dejstvo, da so tudi obe prejšnji seriji začeli z gostujočim porazom, pa vemo kako se je končalo...