Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 03.08.2020 06:52:23

Noro, kaj se je (spet) zgodilo DALLASU! Luka DONČIĆ se je le držal za glavo, dovolj ni bilo niti ... (video)

Dallas je še na drugi tekmi nadaljevanja lige NBA izgubil.

Po tem, ko je na neverjeten način iz rok izpustil zmago proti Houstonu, so ljubitelji košarke povsem enak scenarij videli tudi na drugi tekmi. Tudi na obračunu z ekipo Phoenix Suns so vodili velik del tekme, njihova prednost je znašala že 15 točk, toda ob koncu tretje četrtine je še enkrat sledil mrk epskih razsežnosti, ki ga je Phoenix uspel izkoristiti.

Dallasu je lahko v zelo slabo tolažbo dejstvo, da so tekmecu do polčasa nasuli 73 točk. V nadaljevanju so se namreč razigrali Phoenixovi rezervisti in pet minut pred koncem povedli s 84:81, dve minuti pred koncem tekme pa je bila ta prednost šestih točk (115:109). Dallas je v igro vrnil razpoloženi Dončić, ki je proste mete tokrat zadeval kot za stavo (18 od 19), Tim Hardaway je imel na koncu met za zmago, a je bil njegov met ob zvoku sirene nenatančen.

Luka Dončić je bil s 40 točkami daleč najučinkovitejši posameznik na igrišču, temu je dodal še 11 asistenc in 8 skokov, v ekipi Dallasa je bil učinkovit še Kristaps Porzingis, ki je dosegel 30 točk.

Kljub porazu pa si je Dallas tudi teoretično že zagotovil igranje v končnici, toda glede na razplet prvih dveh tekem se zdi, da bodo končali na 7. mestu.

Značke: luka-dončić, dallas, nba