Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 12.01.2020 05:18:13

Kazalo je na Dallasovo (in DONČIĆEVO) KATASTROFO, nato pa je slovenski zvezdnik poskrbel za MAŠČEVANJE (video)

Dallas je na zadnji domači tekmi, ki so si sledile v dolgi seriji, premagal Philadelphio.

Dallas po izjemnem začetku sezone zdaj lovi svojo formo, na zadnjih osmih tekmah so namreč le trikrat zmagali, forma na domačih tleh še vedno ostaja zaskrbljujoča. Po dveh zaporednih porazih z ekipama Denverja in Los Angeles Lakersov je Dallas zdaj končno prišel do zmage, in sicer je bil 109:91 boljši od Philadelphie.

A po uvodnih nekaj minutah je kazalo tako na Dallasovo kot tudi katastrofo Luke Dončića, ki nikakor ni prišel do točk, zato se je že po uvodnih šestih minutah usedel na klop. Philadelphia je imela igro v svojih rokah, ob polčasu je vodila za 9 točk (50:41).

A sledilo je maščevanje Dallasa na slovenski pogon, resda Luka Dončić tokrat ni bil strelsko razpoložen, iz igre je metal 4/15, a je bil ključen za preobrat z razigravanjem ekipe, asistencami. Drugi polčas je na primer začel s tremi izjemno lepimi podajami. Kar naenkrat je bila prednost gostov le 3 točke, ob treh zadetih prostih metih Dončića pa je Dallas izenačil. V tem trenutku so domači prevzeli pobudo, blestel je predvsem Powell, ki je na koncu tako kot Dončić dosegel 19 točk. Slovenski zvezdnik je temu dodal še 8 skokov in 12 podaj.

Značke: luka-dončić, dallas