Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

1 05.01.2019 07:29:14

Spet je prehitel SIRENO! Spet je dosegel NEVERJETEN koš! Tako to počne Luka Dončić! (VIDEO)

Luka Dončić
Luka Dončić je znova dokazal, da ima doseganje težkih košev ob iztekih napadov, četrtin ali tekem v krvi.

Tokrat Dallasu z metom v zadnji sekundi tekme ni prinesel podaljška, kot ga je v Portlandu. Niti ne zmage, kot jo je z 11 zaporednimi točkami v končnici tekme v Houstonu. Je pa Luka Dončić pustil odprtih ust tudi gledalce v znamenitem TD Gardnu v Bostonu. Zadel je trojko iz skoraj nemogočega položaja in pred koncem prvega polčasa še enkrat več prehitel sireno. Goste je pred nadaljevanjem s tem približal na sedem točk zaostanka.

Toda Mavericksom v drugem delu kaj veliko ni šlo po načrtih, tako da so se Celticsi veselili zanesljive zmage s 114:93. Dončić je v 29 minutah prispeval 19 točk, 9 skokov in 4 asistence. Njegov najbolj atraktiven koš pa si oglejte spodaj.

Značke: luka-dončić, dallas