STA/ku
STA/ku
20.01.2015 08:23:10

Gogi prvi strelec tekme (video)

Goran Dragić je z novo izvrstno predstavo pomagal Phoenixu do zmage nad Los Angeles Lakers s 115:100.

Dragić je v 36 minutah zbral 24 točk, devet skokov, pet podaj in ukradeno žogo ter bil skupaj z Isaiahom Thomasom prvi strelec ekipe. Na drugi strani je Nick Young prav tako dosegel 24 točk. Zoran Dragić ni dobil priložnosti za igro.

"V prvem polčasu nismo bili dovolj agresivni. Naredili smo preveč prekrškov, če se ne motim, so gostje metali 23 prostih metov. Tretja četrtina pa je bila izjemna," je po zmagi povedal Gogi.

Beno Udrih je z Memphisom doma izgubil proti Dallasu s 95:103. slovenski branilec je igral 17 minut, v tem času pa zbrall štiri točke in podajo.

IZIDI
Portland Trail Blazers - Sacramento Kings    98:94
Phoenix Suns - Los Angeles Lakers           115:100
Goran Dragić: 36 minut, 24 točk, 9 skokov, 5 podaj, ukradena žoga za Phoenix
Zoran Dragić ni igral Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves 105:80 Washington Wizards - Philadelphia 76ers 111:76 Atlanta Hawks - Detroit Pistons 93:82 Los Angeles Clippers - Boston Celtics 102:93 Golden State Warriors - Denver Nuggets 122:79 Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks 95:103 Beno Udrih: 17 minut, 4 točke, podaja za Memphis Houston Rockets - Indiana Pacers 110:98 New York Knicks - New Orleans Pelicans 99:92 Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 108:94 Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 89:92