Celotnega pakiranja in selitve v oddaji ne vidite

peter prevc Ekipa24.si

Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

3 14.09.2018 20:23:32

IN POTEM JE POČILO! Slovenskim košarkarjem se je na KLJUČNEM gostovanju v Rigi zgodilo TOLE

Slovenija je gostovala pri Latviji in povsem popustila v zadnji četrtini.

Zdesetkani Slovenci so proti malce manj zdesetkanim Latvijcem odigrali zelo dobre tri četrtine in v odločilni del igre na tekmi kvalifikacij za svetovno prvenstvo vstopili s povsem izenačenim izidom. zdelo se je, da je pred nami infarktna končnica in srdit boj za zmago, a so se stvari obrnile nekoliko drugače. Žal. Slovenija je popustila, nekaj je preprosto počilo in kar naenkrat naši košarkarji Latvijcem niso mogli več slediti.

Blestel je predvsem Janis Timma, Latvija je na eni strani zadevala, Sloveniji pa nikakor ni steklo. Do te mere, da ko so se Latvijci enkrat odlepili, njihova zmaga v drugi polovici zadnje četrtine nikoli ni bila niti malo ogrožena. Tekmo so brez pretresov pripeljali v povsem mirno končnico, po kateri končni izid 85:74 govori zgodbo o razliki, ki je bila z manjšimi odstopanji prisotna ves čas tega usodnega zadnjega obdobja igre.

Značke: slovenija, latvija