Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 07.01.2019 07:40:07

Tega ne zmore niti Dončić: Zvezdniški soigralec Dragića izpeljal akcijo, ki močno ODMEVA! (video)

Košarkarji Atlante so na devetintridesetih tekmah v tej sezoni zmagali le dvanajstkrat, a tri od teh zmag so dosegli proti Miami Heat. Sinoči so zmagali s 106:82.

Atlante, ki je s tem prekinila niz treh porazov, je na dvanajstem mestu na vzhodu in daleč od pozicij, ki vodijo v končnico, Miami pa je znova na 50-odstotnem izkupičku in šestem mestu na vzhodu oziroma prvem v jugovzhodni skupini.

Ob odsotnosti Gorana Dragića, ki mora zaradi poškodbe kolena počivati še vsaj en mesec, je bil najboljši strelec Miamija Derrick Jones s 14 točkami. Dwyane Wade jih je dosegel enajst, Hassan Whiteside pa je v dvajsetih minutah na parketu zmogel vsega dve točki in štiri skoke.

Miami bo naslednjo tekmo igral v sredo doma proti vodilni ekipi zahoda Denverju, Dallas Mavericks pa bodo nastopili dan prej doma proti Los Angeles Lakers.