22.10.2015 08:36:48

Udrih še brez poraza, Dragić do šestih točk

vszi

Košarkarji Memphisa, za katere igra tudi Beno Udrih, v pripravljalnih tekmah pred začetkom severnoameriške profesionalne lige NBA (27. oktober) ne poznajo poraza.

V šesti tekmi so še šestič zmagali, tokrat so bili v gosteh boljši od Atlante, zmagali so z 82:81. Tekmo so zelo slabo začeli, po prvi četrtini zaostajali 7:24, a igralci s klopi so hitro vzpostavili ravnotežje, za to ima nekaj zaslug tudi slovenski povratnik po poškodbi gležnja. Udrih je v dobrih 18 minutah dosegel devet točk ter zbral pet skokov, eno asistenco ter eno ukradeno žogo.

Na parket je v sredo stopil tudi Goran Dragić, njegov Miami je s 110:105 premagal Washington, Ljubljančan pa je v 25 minutah ob slabem odstotku meta dosegel šest točk, zbral pa še štiri skoke in štiri asistence.