Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 28.09.2019 19:16:23

Koper Primorska izgubila prvič po 7. marcu in 23. zaporednih zmagah

Košarkarji Kopra Primorske so prekinili niz triindvajsetih zmag, ki so ga začeli 7. marca in ki jih je v prejšnji sezoni pripeljal do naslova v ligi Aba 2 ter državnemu prvenstvu. V polfinalu superpokala lige Aba v Zagrebu so morali priznati premoč beograjskemu Partizanu, ki je zmagal z 91:77 (19:22, 43:48, 66:62).

Koprčani so bili prvih petindvajset minut praktično vseskozi v vodstvu, v 28. minuti so še imeli prednost 60:57, v zadnjih desetih minutah pa so bili gostje prepričljivo boljši in zasluženo prišli do finala.

Ta je na sporedu v nedeljo ob 20. uri, tekmec Partizana pa bo zmagovalec drugega polfinala med Cedevito Olimpijo in Budućnostjo, ki je na sporedu danes ob 20. uri.

Najboljši strelci pri Kopru Primorski so bili Stephen Holt s 17 točkami (13 v prvem polčasu, trojke 3:7), Marko Jagodić Kuridža (7 skokov) jih je dosegel 16, po dvanajst pa sta jih zbrala Žan Mark Šiško (5 podaj) in Marijan Čakarun (5 skokov).

Značke: košarka, sta