Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

bk
0 18.11.2020 11:54:37

Hokejsko državno prvenstvo: dva izvrstna mladih Jeseničanov premalo

SŽ Olimpija/Eva Brili Grebenar
V torek je bila znova na sporedu tekma državnega prvenstva. Tokrat se je SŽ Olimpija v Tivoliju pomerila z Jesenice mladimi.

Po ponedeljkovem mučenju pomlajene SŽ Olimpije v državnem prvenstvu proti Celjanom so v torek zvečer zmaji odigrali še eno srečanje v domačem tekmovanju.

Tokrat je glavni trener Gregor Polončič v postavo uvrstil vse svoje najboljše adute, ki so poskrbeli, da sinoči niti v enem trenutku ni prišlo do najmanjšega vprašanja o zmagovalcu.

Tekmo je zaznamovalo veliko število kazenskih minut, varovanci Gabra Glaviča pa so se, kot že marsikdaj, izkazali kot zelo bojeviti igralci, ki so včeraj dosegli tudi dva res izvrstna zadetka, ta pa sta bila premalo, da bi favoriziranim in sicer tudi izredno bolj prepričljivim Ljubljančanom (razmerje v strelih so dobili s kar 53:12) pripravili kakšno večje presenečenje.

Tivolska ledena ploskev bo zasedena tudi nocoj, ko bodo v vlogi gostitelja Blejci, ki se bodo borili s Slavijo Junior.

SŽ Olimpija - Jesenice mladi 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Ljubljana – Dvorana Tivoli. Brez gledalcev. Sodniki: Kralj (Domžale), G. Franc (Žirovnica) in Groznik (Brezje).
Strelci: 1:0 Drozg (Magovac, 6., PP1), 1:1 Škof (Podrekar, Langus, 11.), 2:1 Zajc (Drozg, 12.), 3:1 Ropret (Pance, Sotlar, 22.), 3:2 Brun Rauh (Podrekar, 36,), 4:2 Mušič (Logar, Koren, 38.), 5:2 Simšič (Ropret, Planko, 58., SH1).
Kazenske minute: SŽ Olimpija 25 + 20 (Žeželj), Jesenice mladi 21 + 10 (Lukan), +20 Oblak.

8. Celje   6  0  1  2  3  16:24  4
Legenda: število tekem, število zmag (tri točke), število zmag po podaljšku ali kazenskih strelih (dve točki), število porazov po podaljšku ali kazenskih strelih (ena točka), število porazov (nič točk), razlika v zadetkih, točke