Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 15.03.2019 08:28:27

Kralji izgubili še četrtič v nizu

Moštvo Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma z 1:3 izgubilo z Nashville Predators. Anže Kopitar je na ledu preživel slabih 22 minut in na nasprotnikov gol sprožil dva strela.

Nashville je do prvega vodstva na tekmi prišel v prvi tretjini z igralcem manj na ledu, zadel je Viktor Arvidsson. Kralji so na začetku druge tretjine izenačili preko Austina Wagnerja, potem pa so gostje v razmaku slabih dveh minut in pol dvakrat zadeli (v 35. in 37. minuti), kar je bil tudi končni izid. Za 2:1 je zadel Craig Smith po podaji Coltona Sissonsa, ki je zadel zadnji gol na tekmi.

Jonathan Quick je zbral 31 obramb, a to ni preprečilo novega poraza Kraljev, ki so na zadnjih 16 tekmah zmagali le dvakrat.

Naslednja tekma jih čaka že v soboto zvečer, ko bodo gostili ekipo Florida Panthers.

Značke: hokej, nhl