Ustavni sodnik gradi milijonsko vilo, živi pa v ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 16.03.2019 09:20:32

Aktualni prvak četrtfinale 1. SFL začel z zmago

futsal.si
Z zmagami Dobovca, Maribora in Škofje Loke se je v petek začel četrtfinale 1. slovenske futsal lige. V polfinale se bo uvrstila ekipa, ki prej zbere dve zmagi. Druge tekme bodo na sporedu 22. marca. Pred tem, 19. marca, bo Litija gostovala na Škofijah.

Dobovec, tudi aktualni prvak, je doma upravičil vlogo favorita in ugnal Sevničane. Po prvem polčasu je bilo 3:1, na koncu 4:1. Končni izid je postavil kapetan prvakov Rok Mordej.

Mariborčani so suvereno začeli in do 12. minute vodili 3:0. V drugem polčasu je zmagi pot tlakoval Jaka Sovdat, ki je pospravil dve žogi v mrežo svoje nekdanje ekipe za končnih 7:2.

V sosedskem derbiju so Škofjeločani poskrbeli za zmago na gostovanju na Vrhniki, kjer so domačina ugnali s kar 7:0. Domačini so bili v krču (v prvem polčasu premalo dorečeni v zaključku akcij pred vratarjem Igorjem Bratićem), gostje pa razigrani. Rok Bešter je poskrbel po prodoru po desni stani za hitro vodstvo in lažje nadaljevanje. Luka Jamnik je po škofjeloških željah začel 2. polčas in zadel za 0:2. V nadaljevanju so domačini pretili, a bili premalo zbrani, gostje pa so spretno in vešče pripeljali tekmo do konca in napovedali jasno in glasno kandidaturo za polfinale.

* 1. SFL, četrtfinale, 1. tekma:

FutureNet Maribor - KMN Oplast Kobarid 7:2 (3:0) (1:0 v zmagah)
1:0 Fideršek (1.), 2:0 Jurić (6.), 3:0 Kroflič (12.), 4:0 Sovdat (22.), 5:0 Sovdat (33.), 5:1 Uršič (34.), 6:1 Jurić (37.), 7:1 Fideršek (38.), 7:2 Aleksić (40.)

Siliko Mkeršmanc - FSK Stripy 0:7 (0:1) (0:1 v zmagah)
0:1 Bešter R. (2.), 0:2 Jamnik (21.), 0:3 Tavčar (25.), 0:4 Bešter A. (26.), 0:5 Šturm (26.), 0:6 Jamnik (33.), 0:7 Šturm (34.)

Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Sevnica 4:1 (3:1) (1:0 v zmagah)
1:0 Čujec (10.), 2:0 Fetić (13.), 3:0 Totošković (14.), 3:1 Račič (19.), 4:1 Mordej (37.)

Značke: dvoranski nogomet, dp