Barron Trump - Za to je zaslužna slovenska kri!

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 09.10.2023 08:55:18

Ko udari Šporar! Slovenski napadalec prvič po aprilu, nasprotni vratar ni imel možnosti! (video)

Andraž Šporar je prekinil svoj strelski post v dresu grškega velikana.

Bil je 26. april, ko je Andraž Šporar dosegel svoj zadnji zadetek v dresu Panathinaikosa v grški ligi, v nedeljo pa je ta več mesecev trajajoč post končal. Slovenski napadalec je vmes dosegel kar nekaj zadetkov, a nobenega v grškem prvenstvu.

V nedeljo je pomagal Panathinaikosu do visoke zmage nad Atromitosom, vodstvo povišal na 3:0, kljub igralcu manj pa so se gostitelji na koncu veselili visoke zmage s 5:0.

Šporar je igral do 69. minute, Benjamin Verbič je odigral celotno tekmo, Adam Gnezda Čerin pa je obsedel na klopi za rezerve.

Vrhunce zadnje tekme Panathinaikosa si lahko ogledate v spodnjem posnetku, Šporarjev zadetek pa od tretje minute naprej.