'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 05.10.2023 06:13:42

Kakšen kralj! Jan Oblak je s to noro obrambo lastnoročno rešil Atletico (video)

Jan Oblak je bil eden od junakov Atletica.

Nogometaši španskega Atletica iz Madrida so po neodločenem izidu z Laziem pred tednom dni v italijanski prestolnici danes na svoji Metropolitani premagali nizozemski Feyenoord s 3:2 (2:2). Španci so nesrečno odprli tekmo. V sedmi minuti so zaostajali z 0:1, potem ko je avtogol dosegel Mario Hermoso. Domači srednji napadalec Alvaro Morata je pet minut kasneje poravnal izid, v 34. minuti pa je Slovak David Hancko Feyenoord znova popeljal v vodstvo z 2:1. V četrti minuti sodnikovega podaljška je Francoz Antoine Griezmann izenačil na 2:2, zmagoviti gol za madridsko ekipo pa je v začetku drugega polčasa dosegel Morata (47.).

Nizozemci so bili v drugem polčasu zelo blizu izenačenja, a se je z izjemno obrambo izkazal Jan Oblak. Posnetek si lahko ogledate spodaj.

Značke: jan-oblak, atletico