20.09.2024 21:45:52

Sežanski Tabor v drugem polčasu zapravil vodstvo 2:0

Martin Metelko

Vodilna ekipa 2. slovenske nogometne lige Tabor Sežana je v uvodni tekmi sedmega kroga remizirala na gostovanju v Grosupljem 2:2.

Tabor, ki po porazu v uvodnem krogu proti Dekanom ni več izgubil tekme, je bil danes na dobri poti do pete zmage. Po prvem polčasu je po zadetkih Nikolaja Zlateva in Dina Stančiča vodi z 2:0, domači pa so v nadaljevanju z goloma Josipa Marinića in Josipa Ivana Zorice v 81. minuti z bele točke prišli do delitve točk

V soboto so na sporedu dvoboji Rudar Velenje - Drava Ptuj, Aluminij - Jadran Dekani, Ilirija 1911 - TKK Tolmin, Gorica - Krka in Triglav Kranj - Kety Emmi&Impol Bistrica, v nedeljo pa sledita še Beltinci Klima Tratnjek - Bilje ter Dravinja - Slovan.

BRINJE GROSUPLJE - TABOR SEŽANA 2:2 (0:2)

Stadion Ivančna Gorica, gledalcev 150, sodniki: Jazbec, Vojska, Kolenc.

Strelci: 0:1 Zlatev (28.), 0:2 Stančič (34.), 1:2 Marinić (61.), 2:2 Zorica (11-m, 83.).

Brinje Grosuplje: Trobec, Kene (od 80. J. Kovač), Jašaragič, Zrnec (od 51. Turudija), Dergić (od 80. Zorica), K. Kovač (od 64. Jovićević), Matjaž, Matko, Trdin, Pušnik, Marinić.

Tabor Sežana: Fermišek, Buss, Vodeb, Nejčev, Todorov, Fuseini (od 87. Vrabec), Petkov, Stančič (od 87. Fortuna), Bafounta, Rose, Zlatev (od 71. Štefanec).

Rumeni kartoni: Marinić, Pušnik; Nejčev, Stančič.