20.09.2024 12:34:29

Celjski adut mora na operacijo, iz kluba so sporočili: "Tekmo z Mariborom je odigral z zlomljeno ..."

Martin Metelko

Celjani so po zmagi nad Mariborom sporočilo slabo novico.

Varovanci Alberta Riere so na zaostali tekmi 2. kroga Prve lige Telemach premagali Maribor z 2:1. Za Celjane so nove tri točke na lestvici državnega prvenstva še kako dobrodošle, sploh po tistem slab(š)em začetku, za nameček pa jim je zmaga na štajerskem derbiju prav gotovo vlila nekaj dodatne samozavesti.

A Celjani so kljub zmagi, ki jo je z golom v zadnjih minutah zagotovil Svit Sešlar, plačali davek. Kot so razkrili, je Klemen Nemanić med tekmo utrpel poškodbo, in sicer si je zlomil prst desne roke, zaradi česar bo moral slovenski branilec na operacijo.  "Klemen Nemanič je v 76. minuti štajerskega derbija utrpel zlom prsta desne roke, a vseeno stisnil zobe in soigralcem pomagal do zmage," so zapisali pri Celju in dodali, da ga po operaciji čaka krajše obdobje rehabilitacije.