Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalka Kmetije se je poročila

ro
ro
0 25.04.2018 19:58:03

TAKO ZABIJA MURA! NOVA MOJSTROVINA Bobičanca, toda njegov soigralec se je izkazal s še lepšim golom (video)

Drago Wernig - TAKA
Soboški črno-beli so osvojili nove pomembne točke.

Nogometaši Mure so storili naslednji korak proti eliti na sončni strani Alp. V 25. krogu 2. SNL so se veselili že 21. zmage, Ante Šimundža in njegovi varovanci so z 2:1 (2:0) slavili v Dobu. V prvem polčasu so črno-beli nadzirali potek dogodkov in dvakrat zadeli, obakrat iz prekinitve. Po slabe pol ure se je s še eno mojstrovino iz prostega strela izkazal Luka Bobičanec, ki je usmeril projektil v levi zgornji kot domačih vrat, zgolj štiri minute zatem so Sobočani imeli dva gola prednosti. Znova so zadeli iz prostega strela in tako rekoč iz istega položaja, a tokrat ni bil v glavni vlogi međimurski vezist. Temveč Arpad Vaš, ki je prav tako poskrbel za mojstrovino. Njegov zadetek je bil še lepši, mrežo je zatresel s pomočjo prečnika.

V nadaljevanju je zasedba iz Fazanerije popustila, gostitelji so vse bolj prihajali do izraza, a jim je uspelo le znižati zaostanek, v 51. minuti je bil uspešen Gašper Repnik.