rb
rb
18.08.2024 10:16:21

Žan Medved se že petega gola ni hotel veseliti, Tio Cipot v Avstriji opozoril nase (video)

grazerak.at

Slovenska nogometaša zadela na Slovaškem in v Avstriji.

Na Slovaškem so ta konec tedna na sporedu tekme četrtega prvenstvenega kroga. Krvniki Celjanov v kvalifikacijah za ligo prvakov so bili uspešni, Slovan je na svojem stadionu z 2:1 ugnal Košice, v dresu katerih na začetku sezone blesti Žan Medved. Zadel je tudi v Bratislavi, v 15. minuti je realiziral enajstmetrovko za vodstvo svoje ekipe, a se žoge v svoji mreži ni hotel pretirano posloviti. Na ta način je želel pokazati spoštovanje do svojega nekdanjega kluba, sam pa si spoštovanje pridobiva s sijajnimi igrami. Dosegel je že pet od šestih golov Košic v dozdajšnjih 360 minutah in je ma vrhu lestvice strelcev. Gostitelji so sicer za preobrat poskrbeli v nadaljevanju, ves izkupiček so si zagotovili v zadnji minuti rednega dela, za navdušenje na tribunah je poskrbel Tigran Barseghyan. Sicer pa ni skrivnost, da želi Slovan v svoje vrste vrniti Andraža Šporarja, kar je velik finančni zalogaj in tudi zato so se medtem pojavile špekulacije, da bi se lahko v Bratislavi odločili, da se bodo prizadevali okrepiti z Žanom Medvedom ...

Tio Cipot se je v tretjem krogu avstrijskega prvenstva veselil prvenca v dresu GAK-a. Gradčani so gostili BW Linz in po prvem polčasu zaostajali z 0:2, a so se v nadaljevanju vendarle izognili porazu in ob izidu 2:2 osvojili točko. Prednost gostov je po uri igre znižal otrok Mure, ki je prvič zaigral v začetni enajsterici rdeče-belih in bil na zelenici do 81. minute.