Marylin ni mogla brez čudežnih injekcij, ki so delovale tudi na njeno psiho Odkrito.si

Vse je bilo v njegovih rokah ... Tudi ona

slovenija 3 Ekipa24.si

V stilu! Slovenski nogometaši so navdušili s ...

0 22.09.2023 06:58:55

Kako je vroč! Glejte, kako je Šporar z izjemnim golom potopil španskega velikana! (video)

Po Benjaminu Šešku je v polno zadel tudi Andraž Šporar.

Slovenska reprezentančna napadalca Andraž Šporar in Benjamin Šeško sta še vedno zelo vroča. Izjemno strelsko formo, s katero sta navdušila tudi v dresu z reprezentančnim grbom, sta prenesla tudi v evropska tekmovanja. Benjamin Šeško se je na gostovanju pri švicarski ekipi Young Boys veselil zmage in gola v ligi prvakov, v polno pa je proti španskemu Villarrealu zadel tudi Šporar.

Panathinaikos je namreč v 1. krogu lige Europa premagal španskega predstavnika z 2:0. Za grškega podprvaka je prvi gol dosegel Fotis Ioanidis v 39. minuti, končni izid pa je po natančnem strelu po tleh z 20 metrov postavil slovenski reprezentančni napadalec Andraž Šporar v 78. minuti. Slovenski napadalec je sicer v igro vstopil v 68. minuti tekme.

Zadetek si lahko ogledate v spodnjem posnetku.