0 12.11.2022 12:36:22

Nazaj je! Poglejte neubranljivo mojstrovino slovenskega napadalca! (video)

Posnetek zaslona (Youtube)
Pomagala mu je tudi prečka.

Za Timom Matavžem je zahtevno obdobje. Med zimskim prestopnim rokom je iz Bursasporja prestopil v ciprsko Omonio, kjer je v spomladanskem delu prejšnje sezone najprej dobil nekaj priložnosti, se podpisal tudi pod dva prvenstvena zadetka, nato pa izpadel iz kadra. Pravih priložnosti ni dobival niti na začetku te sezone, kot rezervist je na igrišče stopil le dvakrat, skupno odigral vsega 45 minut, v katerih ni dosegel zadetka. Zdaj je vendarle dočakal trenutek, ki bi lahko oznanjal boljše čase.

Na mestnem derbiju z nikozijskim Olympiakosom je 33-letni napadalec v igro vstopil sredi drugega polčasa, ko je Omonia sicer že imela prednost dveh zadetkov, slabih deset minut po vstopu pa se je pod najlepši zadetek na tekmi podpisal prav Matavž. Z neubranljivim projektilom, ki se je v mrežo odbil s pomočjo prečke, je povišal prednost Omonie na 3:0, v zaključku tekme pa je njegova ekipa dosegla še četrti zadetek in se veselila prepričljive zmage proti mestnim rivalom. Akcija za zadetek Tima Matavža se v priloženem posnetku začne pri 4:17.