Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

ba
ba
0 01.08.2022 10:02:05

V Avstriji zmaga z močnim slovenskim pridihom, nekdanji up Maribora začel preobrat (video)

Jurij Kodrun
Trio s sončne strani Alp uspešen pri severnih sosedih.

Nogometaši Tirola so se v drugem krogu avstrijskega prvenstva veselili prve zmage. Na svojem stadionu so z 2:1 ugnali Hartberg, zmaga je imela močan slovenski pridih. V začetni enajsterici so bili namreč kar trije igralci s sončne strani Alp, in sicer Žan Rogelj, Nik Prelec in Sandi Ogrinec, ki se je v sodniškem dodatku prvega polčasa vpisal med strelce, ko je s prefinjenim strelom izničil prednost gostov, za katero je v 37. minuti zadel Okan Aydin. Končni izid je v deseti minuti nadaljevanja iz najstrožje kazni postavil Tim Prica.

Nekdanji up Maribora Sandi Ogrinec, ki se je uveljavil v dresu Brava, je bil na igrišču do 87. minute, prav tako kot tudi Žan Rogelj, Nik Prelec je z zelenice odšel 120 sekund pozneje.