14.02.2022 11:57:41

ANTE ŠIMUNDŽA debitiral na ZELENI klopi! Si je DRZNIL predstavljati kaj takega (video)

ludogorets.com

Prva bolgarska zmaga Mariborčana.

Ante Šimundža je dočakal uradni debi na klopi Ludogorca. In bil je sanjski. Zeleni iz Razgrada so v zaostali preizkušnji četrtega kroga bolgarskega prvenstva v gosteh s kar 4:0 ugnali devetouvrščeno Ardo in v nadaljevanje sezone vstopili, kot so si lahko le želeli. Vse gole so dosegli že v prvem polčasu, med strelce so se vpisali Sotiriou, Oliveira, Santana in Show. Žan Karničnik je dvoboj začel na klopi za rezervne igralce, 50-letni mariborski strokovnjak ga je v igro poslal v 86. minuti.

Da je bilo zadovoljstvo serijskih prvakov še večje, je poskrbel razplet drugega zaostalega obračuna četrtega kroga. Sofijski zasedbi Lokomotiva in CSKA sta se razšli z izidom 1:1, tako da ima Ludogorec na vrhu lestvice zdaj štiri točke naskoka pred CSKA-jem. Nekdanjega stratega Mure in njegove varovance prihodnji konec tedna čaka še eno gostovanje, v bližnji Varni se bodo udarili Cherno Morem.