Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Kate se je odločila, da bo okrevala na res rajskem otoku Odkrito.si

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 24.12.2021 12:25:18

Maribor, ga POGREŠAŠ? Nekdanji zvezdnik VIJOLIČASTIH s pravim projektilom 'PRELUKNJAL' vratarja! (video)

Grega Wernig
Kar osem sezon je bil Amir Dervišević član Maribora, s katerim je doživel marsikaj.

Poleti pa se je 29-letni Ljubljančan odločil za odhod na tuje. Srečo je poiskal v Indiji, kjer s svojimi potezami navdušuje navijače prvoligaškega kluba East Bengal.

Slednjemu sicer ne gre po načrtih, saj po osmih prvenstvenih krogih še vedno čaka na prvo zmago. V zadnji tekmi je East Bengal gostoval pri drugouvrščenem Hyderabadu in mu odščipnil točko. Tekmeca sta se razšla z rezultatom 1:1, gostje pa so povedli že v 20. minuti, ko je prosti strel mojstrsko izvedel prav Dervišević. To je bil njegov drugi gol v sezoni in si deli prvo mesto na klubski lestvici strelcev. Omenimo lahko, da so domači končni rezultat postavili v 35. minuti.

Akcija za Derviševićev zadetek se začne pri 0:28 minute.