Kaj se je v resnici dogajalo na Kruziću?

luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

0 04.11.2020 07:47:44

Kapetan REALA z razkritjem: Povem vam, kaj mi je po tekmi povedal SLOVENSKI ZVEZDNIK! 'Najbolj me je razveselilo to, da ...'

Real Madrid je v pravem trilerju premagal Inter.

Nogometaši španskega Reala so po pravem derbiju z Interjem sicer prišli do zmage, a bilo je napeto vse do zadnjih minut tekme. Karim Benzema je domače popeljal v vodstvo v 25. minuti, Sergio Ramos pa je z glavo povišal na 2:0 v 33. Lautaro Martinez je v 35. minuti Italijane, ki so prek Nicoloja Barelle zadeli tudi prečko, vrnil v igro, Ivan Perišić pa je izenačil na 2:2 v 69. minuti. V 80. pa je Rodrygo z golom odločil tekmo (3:2).

Po tekmi je kapetan Sergio Ramos razkril, kaj mu je po tekmi povedal slovenski zvezdnik Samir Handanović: "Handanović mi je povedal, da so nas dobro preučili, da so vedeli, kam strelja Kroos in kako se premikam jaz. To me je res veselilo, še bolj pa seveda to, da smo jih, kljub temu da so bili dobro pripravljeni, uspeli premagati."