02.11.2020 07:21:47

Andraž ŠPORAR odgovoril vsem dvomljivcem: to, kar je naredil na zadnji tekmi, je utišalo vse njegove KRITIKE! (video)

Za Andražem Šporarjem je izjemen večer.

Slovenski reprezentančni napadalec Andraž Šporar se je na začetku letošnje sezone nemalokrat znašel v nemilosti Sportinga in je tekme svoje ekipe spremljal le s klopi ali pa je na zelenici nabiral le nekaj minut. Pod svoj prvi zadetek se je podpisal v petem krogu prvenstva, ko je v igro vstopil v 60. minuti tekme, v 83. minuti pa zabil za zmago Sportinga nad ekipo Gil Vicente s 3:1. Končno pa je v 6. krogu, ko je Sporting doma gostil Tondelo, dočakal svojo priložnost, da tekmo začne od prve minute.

In Šporar je na najlepši možni način odgovoril vsem svojim kritikom: z dvema asistencama in zadetkom ter visoko zmago s 4:0. Najprej je nekdanji kapetan Olimpije podal za 1:0 Pedru Goncalvesu, tudi za 2:0 je bila naveza povsem enaka, Šporar pa je nato v 93. minuti postavil piko na i in tudi sam zabil. Sporting se je s to zmago vsaj začasno zavihtel na vrh portugalskega prvenstva.

Šporarjev zadetek si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 4:15 naprej.