ue
01.11.2020 16:37:15

JE TO MOGOČE?! Cristiano Ronaldo spet v ekipi Juventusa, ko je prišel na igrišče, se je ZGODILO TOLE! (video)

Juventus je v tem krogu italijanske lige gostoval pri Spezii.

V šestem krogu serie A je torinska stara dama zmagala v gosteh pri Spezii. Po skoraj treh tednih znova tudi s Cristianom Ronaldom v ekipi.

Portugalec je bil zaradi pozitivnih testov na koronavirus 19 dni v karanteni, izpustil je po dve tekmi v italijanski ligi in ligi prvakov. Od štirih tekem je Juve zmagal le proti kijivskemu Dinamu v ligi prvakov, v domačem prvenstvu je remiziral in izgubil, drugi poraz je bil sredin proti Barceloni v ligi prvakov.

V Torinu so komaj čakali na vrnitev Ronalda, zgodila se je to nedeljo. Zvezdnik sicer ni začel srečanja, v igro je vstopil v 57. minuti. Le dve minuti zatem je že pokazal, zakaj so ga pogrešali. Dosegel je zadetek in povedel Juventus v vodstvo z 2:1. Da bo mera polna, je v 76. minuti še uspešno realiziral enajstmetrovko za 4:1, to je bila odlično izvedena panenka.

Zadetek Ronalda si lahko OGLEDATE TUKAJ!