Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 01.08.2020 08:32:06

Spet je ZABIL izjemen zadetek! Po tem, ko je ZAPUSTIL Slovenijo, NAVDUŠUJE v močni evropski ligi! (video)

Nase je opozoril v Aluminiju, za katerega je v sezoni 2016/17 v 28 nastopih zabil šest golov.

Po eni sezoni v PLTS pa je Blaž Kramer odšel s trebuhom za kruhom. Postal je član druge ekipe nemškega Wolfsburga in zanj v nemški četrti ligi zabijal kot po tekočem traku (48 nastopov, 27 golov in devet asistenc).

Ker mu volkovi niso dali možnosti, da bi zaigral v članski ekipi, se je prejšnje poletje odločil zamenjati delodajalca. Odšel je v Švico, kjer je postal član Züricha. Tudi tam sprva ni bil v prvem planu, a so se stvari jeseni spremenile. Minutaža je bila vse večja, prišli pa so tudi zadetki.

Včeraj je 24-letni napadalec spet meril v polno, uspešen je bil na gostovanju pri Luzernu, kjer je v 32. minuti izenačil na 1:1. Po prestreženi žogi je odigral dvojno podajo s soigralcem, nato pa z levico sprožil pravo bombo, tako da je žoga dobesedno švignila mimo nemočnega čuvaja mreže, ki ni imel niti najmanjše možnosti, da bi jo lahko preusmeril stran od svojih vrat. To je bil njegov deveti zadetek v sezoni, kar ga uvršča na prvo mesto klubske lestvice strelcev. Vseeno pa tudi to ni bilo dovolj niti za točko, domačini so namreč zadeli malo pred koncem srečanja in slavili z 2:1.

Pred zadnjim krogom Zürich drži sedmo mesto v desetčlanskem tekmovanju.

Akcija za zadetek se začne pri 1:07 minute.