Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

3 10.11.2019 19:19:07

KAKŠEN BLAMAŽA ZA ROŽMANA! So mu štete ure na klopi Rijeke?

arhiv Ekipe
Simon Rožman je na derbiju hrvaškega prvenstva doživel pravi debakel.

Na Rujevici je odjeknila petarda, Dinamo je povsem nadigral Rijeko in na koncu slavil s 5:0.

Bil je to tretji zaporedni prvenstveni poraz za Rijeko Simona Rožmana, po Gorici in Osijeku so pravo katastrofo doživeli na derbiju z Dinamom. Gledalci na Rujevici so lahko spremljali rapsodijo v modrem. Dinamo, ki je pred dnevi na tekmi s Šahtarjem v sodnikovem podaljšku zapravil nezapravljivo, je v prvem polčasu v ducat minutah štirikrat zatresel domačo mrežo. Bil je to blietzkrieg, po katerem se bo na udaru kritik znašel tudi Simon Rožman.

Precej boljše volje se je v nedeljski večer podal Petar Stojanović. Branilec Dinama je bil med boljšimi na igrišču, med drugim dosegel tretji in podal pri petem zadetku gostov. Stojanović je tako na najlepši možen način zaprl usta kritikom, ki jih v zadnjih dnevih in tednih ni manjkalo, pri spletnemu portalu Index so ga denimo označili kar za najšibkejši člen.