8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

peter prevc Ekipa24.si

Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

2 10.11.2019 17:41:08

KAJ?! Vukušić hotel streljati PENAL, potem pa ... NORO! Olimpija ostala brez gola, ker ... (video)

Jurij Kodrun
Zanimiv dogodek na obračunu Olimpije in Tabora.

Nogometaši Olimpije po prvem polčasu prvenstvenega obračuna s Taborom vodijo z 1:0, toda vodstvo Ljubljančanov bi lahko bilo tudi višje.

Sredi prvega polčasa so imeli namreč zmaji na voljo najstrožjo kazen, potem ko je v kazenskem prostoru Tabora padel Jucie Lupeta. Glavni delivec pravice Dragoslav Perić je pokazal na belo točko, k žogi je stopil Ante Vukušić, izjemno natančen strelec z 11 metrov, toda hrvaški napadalec ni izvedel najstrožje kazni, temveč je pogledal proti Olimpijini klopi in strel prepustil Endriju Cekiciju, ki je pred tem zatresel mrežo Sežančanov iz prostega strela.

Safet Hadžić na klopi najprej ni bil najbolj navdušen nad tem, da bi Cekici streljal z bele točke, na koncu pa je le popustil, z gesto nakazal Vukušiću, naj se umakne in prepusti strel z najstrožje kazni svojemu soigralcu.

Vidno nezadovoljen se je Vukušić umaknil  v prvenstvu je do zdaj zabil že 3 gole iz najstrožje kazni , Cekici pa je enajstmetrovko izvedel izjemno slabo. Vratar Tabora mu je žogo ujel.

Celotno dogajanje si lahko ogledate v priloženem videoposnetku. Če vam ga ne prikaže, ga lahko vidite TUKAJ