Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

1 10.11.2019 18:21:20

NORO! Stojanović SPEKTAKULARNO zabil Rožmanu, potem pa TA POLEMIČNA REAKCIJA Slovenca (video)

Jurij Kodrun
Kakšen zadetek Slovenca!

V derbiju kroga v hrvaški ligi se na Rijeki med seboj merita Rijeka, ki jo s klopi vodi Simon Rožman, in Dinamo, za katerega igra Petar Stojanović. In v prvem polčasu so Zagrebčani svojim rivalom odčitali pravo malo nogometno lekcijo, saj po prvih 45 minutah vodijo s kar 4:0.

In tisti, ki je v prvih 45 minutah poskrbel za najlepšo potezo tekme, je bil Petar Stojanović. Desni bočni branilec slovenske reprezentance je sodeloval v najlepši akciji na tekmi in zabil zares fantastičen gol. Fantastična pa je bila pravzaprav celotna akcija Dinama. Stojanović je ob proslavi zadetka dal prst na svoja usta in tako utišal vse kritike, ki jih v zadnjem času zares ni bilo malo ...

Ogledate si jo lahko v priloženem videoposnetku. Če se vam ne prikaže, ga lahko vidite tudi TUKAJ