250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

pakiranje Njena.si

Celotnega pakiranja in selitve v oddaji ne vidite

1 25.08.2019 11:11:21

Kdo je SLEP?! Kaj je videl SODNIK, česar ni NIHČE drugi?! Benjamin VERBIČ z NEVERJETNO izključitvijo! (video)

Izključitev Benjamina Verbiča na prvenstveni tekmi buri duhove.

V Ukrajini je ogromno prahu dvignila izključitev slovenskega reprezentanta Benjamina Verbiča, ki je rdeč karton videl v 85. minuti tekme med njegovim Dinamom iz Kijeva in Olimpikom iz Donjecka. Mnogi so namreč prepričani, da je sodnik videl nekaj, kar ostali niso, saj je bila situacija res sporna in nenavadna, tudi napadalno usmerjeni vezis iz Vojnika pa ni dobro vedel, zakaj ga je sodnik sploh izključil.

Verbič je v zadnjih minutah tekme z žogo tekel proti goli, nato pa se je zapletel z Dramanejem Saloujem in oba sta padla. Verbič se je po padcu prijel za koleno, med valjanjem se je sicer dotaknil tekmeca, a začuda je Verbič prejel neposredni rdeči karton.

Tekma se je sicer končala z izidom 1:1

Celotno sporno dogajanje si lahko ogledate v spodnjem videoposnetku od 5:16 naprej.