Sum konflikta interesov na ministrstvu: nov zakon ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 25.08.2019 00:46:46

DRAMA na obronkih Zagreba – neurje, mrk in na koncu še POŽAR (foto + video)

sn
Včerajšnje neurje, ki je zajelo širšo regijo, ni odpihnilo le obračuna v domžalskem športnem parku, ampak je prekinilo tudi tekmo hrvaškega prvenstva.

Derbi dna v Zaprešiću, na obronkih hrvaškega glavnega mesta, je bil pri rezultatu 0:0 prekinjen pet minut pred koncem prvega polčasa. Nasproti sta si stala domači Inter, ki je lovil prvo zmago v tej sezoni, in Lokomotiva iz Zagreba.

Ko je huda nevihta pokazala vso svojo moč, je kar naenkrat zmanjkalo elektrike, strela je povzročila kratek stik in okvaro električnih instalacij. V trenutku so ugasnile vse luči, teve prenos se je končal, za nameček pa je prišlo še do požara.

Po nekaj minutah je namreč na enem od reflektorjev eksplodirala žarnica, ena od padajočih isker je povzročila ogenj (zagorel je gradbeni material) in kazalo je na pravo malo katastrofo. Igralci so zbežali v slačilnico, intervencija gasilcev pa je bila hitra in večjih posledic vendarle ni bilo. Nihče ni bil poškodovan.