Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 25.08.2019 08:39:35

Kaj pa ZDAJ?! United SPET zapravil penal in ŠOKANTNO IZGUBIL, trener Solskjaer pa ...

Pri Manchester Unitedu nikakor ne morejo biti zadovoljni z začetkom sezone.

Veličastni zmagi nad Chelseajem v uvodnem krogu, ko je bilo kar 4:0 za rdeče vrage, sta sledila remi z Wolverhamptonom (1:1) in domači poraz s Crystal Palaceom (1:2), pri čemer je United zapravil kar dve enajstmetrovki - Paul Pogba proti Wolvesom, Marcus Rashford proti Palaceu.

Palace je na Old Traffordu povedel prek Ayewa, v 70. minuti pa je Rashford dobil izjemno priložnost, da bi rezultat poravnal, toda enajstmetrovka je ostala neizkoriščena. V 89. minuti je United sicer izenačil, toda štiri minute pozneje je Van Aanholt zapečatil usodo domačih.

Po tekmi je pred predstavnike sedme sile stopil trener Uniteda Ole Gunnar Solskjaer in takole pokomentiral zgrešeni enajstmetrovki. "Dve tekmi, dve zgrešeni enajstmetrovki, to je preprosto del nogometa. Take stvari se zgodijo. Tudi sam sem zapravil nekaj enajstmetrovk," je mirno dejal Norvežan.