Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 11.08.2019 16:45:09

Kakšna PREOBRAZBA nekoč VELIKEGA UPA Slovenije: Vučkić zablestel na povsem NOVI POZICIJI, igral je ...

vszi
Haris Vučkić očitno spet uživa v nogometu,

Po dolgem času je nase spet opozoril Haris Vučkić. Nekoč najbolj obetavni slovenski nogometaš, ki nikdar ni uspel do konca razviti izjemnega potenciala, je v pretekli sezoni zaradi nove hude poškodbe odigral vsega sedem ligaških tekem. Prvo šele aprila letos, ko se je vrnil po več mesecev dolgi odsotnosti. Zdaj so težave s kolenom očitno preteklost in v novo tekmovalno leto je Vučkić vstopil kar razigran. Obe tekmi Twenteja je začel v udarni enajsterici, obakrat je zaigral na položaju centralnega napadalca, čeprav je bil vedno bolj poznan kot vezist. Njegov trener Gonzalo Garcia je s spremembo očitno zadel v polno, tudi zaradi Vučkića je Twente hit začetka nove sezone. Novopečeni prvoligaš je po dveh krogih na tretjem mestu, potem ko je najprej doma remiziral s slovitim PSV-jem (1:1), zdaj pa še v gosteh premagal Groningen (3:1). Zmago je zapečatil prav Domžalčan, ki se je med strelce vpisal v 96. minuti obračuna.

Na Nizozemskem je v polno meril tudi Tim Matavž, ki je v 70. minuti zatresel mrežo Willema II in Vitesseju pomagal do zmage na gostovanju z 2:0. Tudi Primorec se je enako kot Vučkić med strelce vpisal prvič v novi sezoni.