Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

3 18.07.2019 08:42:01

OJOJ! ŠPORAR je bil JUNAK, nato pa - PREKLETA 93. minuta in enajstmetrovka iz NOČNE MORE! (video)

Nekdanji kapetan Olimpije in napadalec slovenske reprezentance Andraž Šporar je že v prvem krogu kvalifikacij za ligo prvakov doživel pravi šok.

Slovan iz Bratislave, za katerega zelo uspešno igra tudi Andraž Šporar, je upal, da bo na povratni tekmi uspel premagati Sutjesko iz Podgorice in se tako uvrstiti v naslednji krog kvalifikacij za ligo prvakov. Prva tekma v slovaški prestolnici se je končala z 1:1. Toda Slovaki so doživeli ledeno hladen tuš.

Preko Andraža Šporarja, oziroma če smo natančnejši s pomočjo domačega nogometaša Nemanje Nedića, je Slovan prišel do vodstva in globoko v sodnikovem podaljšku tekme je vse kazalo na to, da bo Šporarju uspel veliki met. Toda v 93. minuti tekmi je Aleksandar Šofranac izenačil in izsilil podaljške.

Ti so se končali brez zadetkov, zato so o zmagovalcu odločale enajstmetrovke, Andraž Šporar pa je bil tisti, ki je zgrešil odločilni strel z bele točke. Ljubljančan je sicer odlično meril, a še boljše se je z mojstrskim posredovanjem izkazal vratar Vlado Giljen.

Sutjesko v 2. krogu kvalifikacij čaka Apoel, Slovan pa se seli v ligo Europa, kjer se bo pomeril s kosovsko ekipo Feronikeli.