Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

0 05.03.2019 06:36:47

NORA POTEZA Vombergarjevega kluba! Ker je Ufa na debiju BIVŠEGA ZMAJA izgubila, bodo navijači …

vszi
Ufa tudi po prihodu Andresa Vombergarja še ni našla izhoda iz precej hude krize.

Ruska Ufa je odigrala prvo tekmo v tem letu, doma se je pomerila z Dinamom iz Moskve in izgubila z 1:2. Ni pomagalo niti, da je za Ufo debitiral Andres Vombergar, ki je sicer že res odigral vsega pet minut. Gostje iz prestolnice so prišli do zmage, kar pomeni, da je Ufa padla celo na predzadnje mesto na lestvici, ki po koncu sezone vodi v drugo ligo.

Da so bili navijači Ufe še kako razočarani, ni dvoma. Toliko bolj, ker je klub, pri katerem igrata tudi Bojan Jokić (tokrat je odigral vso tekmo) in Lovro Bizjak (sedel je na klopi), celo povedel in nato zadetek za poraz prejel šele v 94. minuti! V upravi kluba jih želijo vsaj malce pomiriti, zato so se odločili za zanimivo potezo – povrnili bodo denar vsem obiskovalcem stadiona, ki bodo to seveda želeli.

"Kdor želi, naj pride do blagajn pred stadionom. Te bodo odprte tri dni. Kdor bo predložil vstopnico in potni list, mu bomo povrnili denar. Hkrati bo vsak prejel še brezplačno vstopnico za naslednjo domačo tekmo z Ahmatom," je sporočil generalni direktor Ufe Šamil Gazizov.

Značke: andres-vombergar, ufa