250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

skrito-v-raju Njena.si

Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

3 27.01.2019 10:53:53

Kakšen debi SLOVENCA: Angleški klub ga je predstavil v petek, v soboto se je že veselil zadetka!

ntfc.co.uk
Mladi slovenski nogometaš je ekspresno hitro osvojil srca navijačev.

20-letni Max Timi Elšnik je prvo polovico sezone igral za Mansfield, pred dnevi pa se je vrnil k Derbyju. A angleški drugoligaš je jasno pokazal, da v nadaljevanju sezone nanj ne bo računal, zato ga je poslal na posodo k Northamptonu.

Angleški četrtoligaš ga je navijačem predstavil v petek, nihče pa ni pričakoval, da bo svoj debi dočakal že dan kasneje. A trener Keith Curle mu je priložnost na sobotni tekmi ponudil že od prve minute, ki pa jo je Slovenec več kot le izkoristil.

Proti Morecambeju je v 22. minuti dosegel edini zadetek za svojo ekipo, kar pa na koncu ni zadostovalo za zmago, saj so gostje na začetku drugega polčasa postavili končnih 1:1. Elšnik je po tekmi prejel precej pohval za svojo predstavo, čestitali so mu tudi številni navijači Derbyja, ki jih dobra forma člana njihovega kluba še kako veseli.

"Užival na prvi tekmi, poleg tega sem zelo vesel zadetka za Northampton. Na žalost to ni bilo dovolj za zmago. Drugi polčas ni bil najboljši, ampak se bomo potrudili naslednji teden. Hvala za vsa sporočila," je po koncu tekme sporočil slovenski nogometaš.

Značke: elšnik, northampton