Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 23.12.2018 14:50:05

KATASTROFALNA TEKMA: Iličič zgrešil, kar NE BI SMEL, nato je šlo samo še navzdol! (video)

Atalanta je na sobotni tekmi italijanske lige izgubila proti Genoi.

Atalanta se je v 17. krogu serie A odpravila na gostovanje k Genoi, kjer bi morala osvojiti vse tri točke. A zgodila se je prava mala katastrofa, po tem nepričakovanem porazu je izgubila tudi stik z mesti, ki v naslednji sezoni zagotavljajo igranje v evropskih tekmovanjih.

Da ni šlo prav nič po načrtih, dokazuje tudi potek srečanja. V 36. minuti je slovenski reprezentant Josip Iličić najprej zastreljal enajstmetrovko, nato pa se je igra v prvem polčasu zavlekla vse do 52. minute, saj so imeli sodniki kar nekaj dela z VAR-om. A v tem dolgem sodniškem podaljšku je lastno mrežo zatresel Rafael Toloi in poskrbel za vodstvo domačih nogometašev.

Po desetih minutah drugega polčasa je Atalanta prek najstrožje kazni izenačila na 1:1, tokrat je usodo v svoje roke vzel Duvan Zapata, kar pa je bila tudi edina svetla točka za Atalanto. Kmalu za tem je domače v vodstvo popeljal Darko Lazović, v 81. minuti pa je sledil rdeči karton za goste. Genoa je z igralcem več dosegla še tretji zadetek na tekmi in bržkone pokončala upe domačih po preobratu, za nameček pa je Atalanta ob koncu tekme dobila še en rdeči karton. Tokrat je moral iz igre strelec avtogola Toloi.

Značke: iličić, atalanta