Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 03.10.2018 21:51:19

TEGA NISMO VAJENI! Oblak ga je 'popil', presenečenje prišlo iz IZJEMNEGA POLOŽAJA! (video)

Jan Oblak
Atletico in Brugge sta prvi polčas končala z izidom 1:1, potem ko je Jan Oblak prejel za svoje standarde nenavaden zadetek.

Atletico je z zadetkom Antoina Griezmanna na tej tekmi lige prvakov vodil 1:0, imel je stvari v svojih rokah in nadziral dogajanje do 39. minute. Tedaj pa se je iz na videz nenevarne akcije zgodilo. Jan Oblak zagotovo ni pričakoval tega, kar si je zamislil nasproti nogometaš Arnaut Groenevald, ki je našega sijajnega čuvaja mreže ujel nepripravljenega kot že dolgo nihče. Morda je pričakoval predložek, zagotovo pa ne tako natančnega in tako močnega strela.

Žoga je sijajno odletela v nebranjen del mreže na tako imenovani daljši vratnici. A čeprav bi kdo lahko govoril o tem, da gre zadetek na Oblakovo dušo, je strelec resda izkoristil dejstvo, da Jan takega udarca ni pričakoval, a je zadel zares imenitno. Kar poglejte si v spodnjih posnetkih, ki vas bodo o tem prepričali.