Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

Scheffler 23 pm Ekipa24.si

Številka ena na svetu v lisicah! Ne boste ...

0 03.10.2018 21:18:23

Zvezda občutila moč PSG-ja, Schalke v Moskvi zadel v izdihljajih dvoboja

V drugem krogu lige prvakov je PSG dosegel prvo zmago. Po uvodnem porazu proti angleškemu Liverpoolu na slovitem stadionu Anfield je doma v okviru skupine C zanesljivo premagal Crveno zvezdo s 6:1, medtem ko je Schalke v skupini D v gosteh na kolena položil rusko Lokomotivo iz Moskve z 1:0.

Francoski velikan je na svojem Parku princev vse dvome o prvi zmagi razrešil v prvem polčasu, ko je dvakrat zadel Brazilec Neymar ter po enkrat Urugvajec Edinson Cavani in Argentinec Angel di Maria. V drugem polčasu je za pariško moštvo najprej zadel Francoz Kylian Mbappe, šesti gol pa je s hat-trickom" zabil Neymar. Za srbsko ekipo, ki je doživela enega najhujših porazov na mednarodni sceni - leta 2004 je izgubila proti nizozemskemu PSV Eindhovnu z 0:5 - je edini gol dosegel Nemec Marko Marin.

V ruski prestolnici je Schalke dosegel prvo zmago, strelec edinega in zmagovitega gola proti Lokomotivi pa je bil Američan Weston McKennie v 88. minuti dvoboja.

Značke: nogomet, liga prvakov