25.10.2015 16:40:45

Brutalen prekršek Vida Belca (video)

Carpi Calcio

Vse odkar je na klop Carpija sedel Giuseppe Sannino, je Vid Belec standarden član začetne enajsterice Carpija. Na včerajšnjem dvoboju proti Bologni je storil prekršek, ob katerem človek le stežka ostane ravnodušen.

Občasni slovenski reprezentant je namreč povsem zamudil pri izhodu iz gola, nato pa je z brutalnim udarcem pokosil tekmeca. Prekršek, ki je postal predmet številnih debat o tem, ali bi si zaradi njega Vid Belec zaslužil celo izključitev, je bil zares grob, toda glavni sodnik se je odločil, da Slovencu pokaže samo rumeni karton.

Dodajmo še to, da se je dvoboj med Carpijem in Bologno končal z izidom 2:1 v korist Bologne, čeprav je Carpi po prvem polčasu vodil z 1:0, a z igralcem manj na zelenici ni uspel zdržati naletov Bologne (že v prvem polčasu je bil pri Carpiju izključen Lollo).