18.10.2015 17:18:21

Iličić imenitno podal, Fiorentina vseeno izgubila (video)

Josip Iličić je v nedeljo v serie A zabeležil podajo, toda Fiorentina je kljub temu izgubila na vročem gostovanju v Neaplju.

V osmem krogu državnega prvenstva Italije so se pomerili nogometaši Napolija in Fiorentine, po devetdesetih minutah so se zmage veselili Neapeljčani. Sinje modri so gostom iz Firenc zadali drugi poraz v sezoni, na koncu so slavili z 2:1. Junaka domačih sta bila Lorenzo Insigne in Gonzalo Higuain, edini gol za goste je zabil Nikola Kalinić. Hrvaškemu napadalcu je za njegov peti zadetek v sezoni podal Josip Iličić, slovenski reprezentant je v 73. minuti res imenitno asistiral svojemu soigralcu.

Kalinić je tedaj izenačil na 1:1, toda vsega dve minuti je prav Iličić, ki je v igro s klopi prišel v 52. minuti, na svoji polovici izgubil žogo in poskrbel za protinapad, iz katerega si je Napoli priigral zmago.