Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Kakšen odgovor Luke! Je kdo dvomil vanj? Vsem je ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 22.11.2022 13:21:27

Noroooo! Takole je arabski komentator pospremil zmagoviti zadetek svoje reprezentance! (video)

Že prva tekma v skupini C je postregla z velikim presenečenjem, Savdska Arabija je namreč z 2:1 premagala favorizirano Argentino.

Slednja je povedla z zadetkom Lionela Messija, v petih minutah na začetku drugega polčasa pa so Arabci zadeli dvakrat, rezultat obrnili v svojo korist in vodstvo zadržali do zadnjega piska glavnega sodnika Slavka Vinčića.

Splet pa je obnorel posnetek arabskega komentatorja, ki je povsem ponorel pri drugem zadetku, pod katerega se je podpisal Salem Aldawsari.

Navijači Savdske Arabije so bili v deliriju, podobno pa tudi komentator, ki je srečanje spremljal na televiziji in skušal gledalcem v domovini ponazoriti, kaj se dogaja na prizorišču. Omenimo lahko, da je Savdska Arabija končala kar 36 tekem dolg niz neporaženosti Argentincev.