1664388706-21082006-3809c5aa897e1de8855faa79abd1a63c Necenzurirano

Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Barron Trump - Za to je zaslužna slovenska kri!

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 03.07.2021 10:10:58

Jeza in BES po ČETRTFINALNEM DERBIJU: Take tekme mora soditi POŠTEN SODNIK z jajci, ne pa klovn!

M24.SI
Medtem ko na stari celini poteka Euro, je v Južni Ameriki v teku Copa America.

Južnoameriško prvenstvo je dobilo prva polfinalista, to sta gostitelj turnirja Brazilija in Peru. Domačini so bili z 1:0 boljši od Čilencev, ki so po porazu bentili nad sodniškimi odločitvami.

Delivec pravice je bil Argentinec Patricio Loustau, Čilenci pa niso bili niti najmanj navdušeni nad njegovim delom, kar je po srečanju javno povedal čilenski zvezdnik Arturo Vidal. "Take tekme mora soditi pošten sodnik z jajci, ne pa klovn," se je slikovito izrazil izkušeni vezist.

Dvoboj je odločil zadetek Paqueta, ki je v polno meril v 46. minuti, dve minuti pozneje so Brazilci ostali z igralcem manj, ko je bil izključen Gabriel Jesus. Številčne prednosti pa Čilenci niso znali unovčiti, Vargas je po dobri uri igre sicer zadel za Čile, vendar je bil zadetek po ogledu posnetka razveljavljen zaradi prepovedanega položaja in ostalo je pri 1:0. Vseeno so poraženci prepričani, da je glavni krivec za njihov poraz argentinski delivec pravice, ki jim ni 'pustil' igrati.

Značke: četrtfinale, sodnik